Csatlakozz az onlinepszichologus.net pszichológusokból álló csapatához!

MIÉRT VÁLASSZ MINKET?

  • Sokszínű, változatos esetek - nincs két egyforma folyamat, sokféle problémakör közül választhatod ki, mit vállalsz
  • Szakmai fejlődés, továbbképzés lehetősége - klinikai és egyéb szakképzés támogatása gyakorlati pontok igazolása
  • Rugalmas munkavégzés - havonta előre megadhatod, mikor vállalsz pácienseket
  • Rendszeres eset és team szupervízió - teljeskörű szakmai támogatás, pszichoterápiás teamben való részvétel
  • Főállás/mellékállás/vállalkozói jogviszonyban való munkavégzés - megállapodás szerint
  • Támogató, összetartó csapat - nálunk alapvető az elfogadó légkör és a támogató hozzáállás
  • Kiszámítható, stabil háttér - 2016 óta vagyunk jelen az online pszichológiai konzultációban, saját módszertannal dolgozunk

NYITOTT POZÍCIÓK

  • Pszichológus
  • Pár- és családterapeuta
  • Klinikai szakpszichológus
  • Pszichoterapeuta

ELVÁRÁSOK

  • Nyílt kommunikáció, felelősségvállalás
  • Segítségnyújtás/gyógyítás iránti elkötelezettség
  • Együttműködés kollégákkal, csapatban való dolgozás képessége
  • Jártasság a pszicho-diagnosztikában, valamint a krízisintervencióban

FELADATOK

  • Egyéni/pár-és családterápiás esetvezetés,
    szupervíziós támogatással

Jelentkezni részletes szakmai önéletrajz megküldésével és
motivációs levél csatolásával az info@onlinepszichologus.net címen lehet.